تماس با ما
Jeffrey John

شماره تلفن : 18771139915

WhatsApp : +8618771139915

Guangdong Yian Technology Co., Ltd.

EANNE مواظب تنفس سلامتی باشید

  • Guangdong Yian Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Yian Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Yian Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Yian Technology Co., Ltd.
  • Guangdong Yian Technology Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: جنوب شرقی آسیا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های EANNE تعداد کارمندان 50~100
فروش سالانه 20000000-50000000 سال تاسیس 2015
صادرات کامپیوتر 60% - 70%
معرفی

شرکت فناوری گوانگدونگ یان در سال 2015 تاسیس شد.

ما در ساخت و فروش محصولات غیر بافته تخصص داریم.

کارخانه ما دارای 1800 متر مربع کارگاه تولید 100000 سطح کارگاه عاری از گرد و غبار ، 20 خط تولید ماسک هواپیما و 10 خط تولید ماسک تاشو است.

محصولات اصلی شامل ماسک یکبار مصرف بزرگسالان mask ماسک صورت جراحی mask ماسک تاشو KN95 و ماسک یکبار مصرف بچه ها. ماسک تاشو KN95 کودک.

ما می توانیم 1 میلیون قطعه در روز ماسک صورت یکبار مصرف و روزانه 100000 عدد ماسک تاشو KN95 تولید کنیم.

خوش آمدید مشتریان برای بازدید از شرکت برای مراجعه و بازرسی

 

چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 2چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 3چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 4چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 5چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 6چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 7

تاریخ
گوانگدونگ یان فناوری شرکت ، آموزشی ویبولیتین در 25 دسامبر 2015 تاسیس شد ، که عمدتا در ماسک های محافظ ، محصولات غیر بافته شده و محصولات بیمه کار مشغول به کار است.ما یک سیستم خرید کامل و سیستم مدیریت انبار ایجاد کرده ایم و از طریق وب سایت های اصلی تجارت الکترونیکی در چین می فروشیم.رئیس ما ، آقای لیو 20 کارمند جوان و پرانرژی را هدایت کرد تا در این سال به فروش بسیار خوش بینانه دست پیدا کنند.

 

در سال 2016 ، ما 5 خط تولید ماسک مسطح و 1000 متر مربع کارگاه عاری از گرد و غبار داریم ، تیم تحقیق و توسعه و تیم فنی خود را تشکیل داده و قصد داریم مارک ماسک خود-EANNE را ایجاد کنیم.اطمینان از موجودی کالا را برای فروش خود در وب سایت های تجارت الکترونیکی (از جمله وب سایت های Taobao ، TianMao ، PingDuoDuo B2C در چین) ارائه دهید.

 

در سال 2017 ، ما به توسعه تجارت آنلاین و کارخانه های خود ادامه دادیم.کیفیت محصولات ما توسط مصرف کنندگان بیشتر شناخته شده است.ادغام تولید و فروش آنلاین باعث رقابت بیشتر محصولات ما می شود.خرده فروشان ، داروخانه ها ، عمده فروشان و سوپرمارکت های زیادی وجود دارد. شروع به تماس با ما کردند و خواستار فروش محصولات مارک دار ما در فروشگاه های خود هستند.

 

در سال 2018 ، ما از این فرصت برای انجام تجارت آفلاین استفاده کردیم.این کارخانه کیفیت محصولات را کاملاً کنترل می کند و ما و توزیع کنندگان ما یک رابطه سودمند و سودمند برای همدیگر برقرار می کنیم.ما محصولات خود را در وب سایت های تجارت الکترونیک بیشتر فروخته ایم و کانال های توزیع فروشگاه های آنلاین و خرده فروشی را تحت پوشش قرار داده اند.

 

در سال 2019 ، مهارت های مدیریتی خود را بهبود بخشیدیم ، رضایت مشتری را بهتر انجام می دهیم و در فعالیت های خدمات اجتماعی بیشتری شرکت می کنیم.خط تولید ما بیشتر گسترش یافته و از ظرفیت تأمین روزانه بسیار قابل توجهی برخوردار است.با گسترش تدریجی تأثیر برند EANNE ، استعدادهای برجسته کارگر جوان را جذب کرده و یک سیستم تولید کامل تر و تجربه خدمات پس از فروش ایجاد کرده ایم.

 

در سال 2020 ، ما با چالش COVID-19 روبرو هستیم.شرکت ما به سرعت پاسخ داد و بسیاری از ماسک های صورت یکبار مصرف رایگان را برای دفاع از این اپیدمی به شهروندان اهدا کرد.جهان با تهدید نوع جدید ویروس کرونا مواجه است.با استفاده از گواهینامه های CE و FDA و گواهینامه های کیفیت ISO ماسک ها ، ما شروع به گسترش تجارت خود در خارج از کشور کرده ایم.امسال با یک محیط پیچیده بازار روبرو هستیم ، برند EANNE همیشه آنچه را که در آن خوب است ، تضمین کیفیت و تجربه مشتری انجام داده است.این دو چیز همیشه در اولویت اول هستند.

 

EANNE به عنوان یک مأموریت شهروندی شرکتی و مسئولیت اجتماعی ، از طریق ارتقا employment توسعه اشتغال منطقه ای و سطح صنعتی ، توسط اقتصاد محلی بسیار شناخته شده است.ما اخلاق تجاری را رعایت می کنیم و به قابل اعتماد بودن اعتقاد داریم.

سرویس

خدمات و پشتیبانی پیش فروش

بر اساس الزامات فنی مشتری و شرایط فرآیند موجود ، پس از دستیابی کامل و به حداکثر رساندن مزایای فنی ، اقتصادی و زیست محیطی مشتریان ، طراحی خود را برای گرفتن تأیید مشتری بهینه می کنیم.هر چیزی که مشتری نیاز دارد ... از جمله مواد ، اندازه ، رنگ ، اندازه کارتن و جعبه خرده فروشی. می تواند به ما بگویید ، در صورت امکان ، می توانیم بحث کنیم.کل هزینه با هم محاسبه می شود

 

خدمات و پشتیبانی در حین فروش

اطلاعات مربوط به برنامه ساخت جزئیات را می توان بصورت دوره ای بصورت درخواست ارائه داد تا مشتری از پیشرفت آگاهی داشته و طبق اطلاعات تایید شده بازرسی کند.

 

خدمات پس از فروش

دریافت نامه های شکایتی از مشتریان ما واقعاً غیرمعمول است.من می خواهم مشتریان ما اطمینان داشته باشند که ما تمام پرونده های شکایت را به صورت دقیق مدیریت خواهیم کرد و یک راه حل رضایت بخش ارائه خواهیم داد که بیش از انتظار شما خواهد بود.

 

همچنین ، یک تحقیق برای تعیین علت اصلی مشکلات کیفیت محصول و اجرای اقدامات حفاظتی لازم برای جلوگیری از تکرار مجدد آنها انجام خواهد شد.ظرف 2 روز انتظار تماس یا ایمیل بازخورد از طرف ما را داشته باشید.

 

سیستم خدمات ما برای بهبود کار در آینده بازده مشتری و بررسی رضایت مشتری را تنظیم می کند.

 

ارتباط فوری با اسکایپ / واتساپ / ویچات یا پشتیبانی تلفنی می تواند مشتری را در صورت بروز هرگونه مشکل با محصولات ، به ما اطمینان دهد.

چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

 
تیم ما
تیم ما شامل 103 عضو است. ما تیم مدیریتی ، تیم فروش ، مهندسان و کارگران تولید ، کارکنان کنترل کیفیت و دفتر امور مالی و حسابداری ، کارکنان مدیریت انبار و تیم خدمات لجستیک داریم. کل تیم بسیار پویا و فداکار هستند. 76٪ از اعضا تحصیلات عالیه دریافت کرده اند. افراد بسیار حرفه ای در بهره وری تولید محصول ، سیستم حسابداری مالی ، مدیریت مدرن انبار و طراح صفحه وب سایت وجود دارند. ما برای توسعه محصولاتی با پتانسیل بازار بیشتر دور هم جمع می شویم. باعث می شود مصرف کنندگان ما تجربه بهتری از مصرف کننده داشته و خدمات لجستیکی سریع تری ارائه دهند. اعضای تیم ما به سرعت در حال رشد با شرکت هستند ... ما همچنین متعهد به ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان هستیم.
چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0
 
چین Guangdong Yian Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1